Wymiana i zwroty

Może tak się zdarzyć, że zechcesz zwrócić zakupiony produkt (odstąpić od umowy sprzedaży rzeczy zawieranej na odległość) czy też dokonać jego wymiany bądź reklamacji. Zróbmy wtedy tak:

 

 • Jeśli będziesz zwracać produkt, prosimy, by nie był zniszczony i dotarł do nas w stanie, w jakim zjawił się u Ciebie (oczywiście nie dotyczy to opakowania). Odstąpić od umowy możesz w ciągu 14 dni od dnia otrzymania towaru i o jej przyczynie nie musisz nas informować. Poinformuj nas tylko drogą elektroniczną, że zwracasz – odstępujesz od umowy. Informacje ustawowe o prawie odstąpienia od umowy znajdują się na końcu regulaminu. Zwrotu dokonujesz na swój koszt – nie oferujemy zwrotów bezpłatnych – w ciągu 14 dni od daty przesłania nam informacji i prosimy Cię tylko, by przesyłka była którąś z tych rejestrowanych. Równowartość wpłaconych przez Ciebie środków prześlemy w sposób, w jaki je otrzymaliśmy lub na wskazane przez Ciebie konto w terminie do 7 dni licząc od daty otrzymania zwracanych produktów lub daty otrzymania informacji o zwrocie. Pamiętaj, że masz prawo korzystać z towaru tylko w taki sam sposób, w jaki korzystałabyś w sklepie stacjonarnym, w przeciwnym razie mamy prawo domagać się odszkodowania za utratę wartości zwracanego produktu. Tak jak my staramy się nie zawieść Twojego zaufania, tak Ty postaraj się, prosimy, nie zawieść naszego.

• Jest tylko jeden przypadek, w którym możemy nie przyjąć od Ciebie zwrotu: jeśli uzgodniłaś i zamówiłaś rzecz ‚na wymiar’ i miała ona służyć tylko Twoim potrzebom…

• Jeśli będziesz dokonywać reklamacji to napisz do nas o jej przyczynie. Skontaktujemy się z Tobą i wspólnie ustalimy dalsze postępowanie. Pamiętaj, że w przypadku uznanej reklamacji wszystkie koszty z nią związane zostaną Tobie zwrócone, łącznie z kosztami przesyłek. Reklamację rozpatrzymy w ciągu 5 dni od daty otrzymania przez nas reklamowanego produktu i, w przypadku reklamacji uznanej, wszelkie dokonane przez Ciebie płatności zwrócimy nie później, niż w ciągu 7 dni.

• Zakupiony produkt możesz oczywiście wymienić na inny, o ile tylko będziemy go posiadali. Skontaktuj się z nami i wspólnie przeprowadzimy operację wymiany.

• Produkty wymieniane, zwracane czy reklamowane wysyłaj na adres: Czary Maryś, Patriotów 207, 04-858 Warszawa

 

• W razie wątpliwości pisz do nas.